Zajistíme pro Vás nejvýhodnější produkty finančního trhu

Díky našim znalostem a dlouholetým zkušenostem se orientujeme v široké nabídce finančních institucí.  Najdeme pro Vás řešení, ať už potřebujete financovat koupi bytu, stavbu domu nebo třeba podnikatelský záměr, řešení vedoucí ke snížení nákladů na energie a další vstupy, nákup, či rekonstrukci nemovitosti, nebo zařízení bytu či domu. 

Zpracujeme pro Vás několik variant řešení a Vy se rozhodnete pro tu nevhodnější a nejefektivnější cestu k financování Vašeho projektu.

Jsme také schopni zajistit pro Vás refinancování Vašich stávajících závazků, posoudit vhodnost a cenu pojistek a snížit tak Vaše náklady. 

Ať už rozjíždíte nový projekt, nebo jste se rozhodli ušetřit, obraťte se na nás, my pro Vás zprostředkujeme vše potřebné. Ušetřete čas i peníze!

 

Občané

 • Hypotéka: O tom, co Vaše hypotéka bude umět, již rozhodujete jen Vy sami. Navolíte si jen služby, které opravdu využijete a průběžně si je budete doplňovat o nové, či rušit ty, o které již nemáte zájem. Hypotéka se tak pružně přizpůsobí Vašim potřebám a Vy ji budete mít stále pod kontrolou.
 • Americká hypotéka: Americká hypotéka je úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti určený k financování čehokoliv.
 • Půjčka: Pořiďte něco praktického, nebo si jen udělejte radost. Peníze na cokoliv Vám poskytneme výhodně a bez zbytečných průtahů.
 • Spotřebitelský úvěr: Nemějte strach z větších investic do nového auta nebo třeba rekonstrukce domácnosti. Půjčíme Vám tolik, kolik potřebujete.
 • Úvěr ze stavebního spoření: Ať už plánujete novou koupelnu nebo kuchyň, zateplení domu nebo nová okna, úvěr ze stavebního spoření splní Vaše přání na hezké bydlení.
 • Půjčky pro studenty: Půjčka pro studenty se zvýhodněnou úrokovou sazbou bez nutnosti prokazování účelu použití zapůjčených prostředků.
 • Konsolidace půjček: Nezáleží na tom, u koho máte své půjčky, úvěry, kreditní karty nebo kontokorenty. Všechny Vaše půjčky spojíme do jediné, výhodnější, a navíc Vám při řádném splácení zajistíme spoustu benefitů.
 • Peníze na klik: Nedoplatek za energie, nečekaná oprava auta, rozbitá lednička nebo účet v minusu. Co s tím? S finanční rezervou Peníze na klik se už nečekaných výdajů bát nemusíte. Potřebné peníze navíc budete mít vždy po ruce a můžete je využívat i opakovaně.
 • Kreditní karta: Kreditní karta Vám dává potřebnou volnost pro Vaše nákupy v obchodech, na internetu i v zahraničí. Navíc si můžete vybrat, jakou odměnu a slevu dostanete za každou platbu.

 

Podnikatelé

 • Firemní úvěr typu Start-up: Půjčte si na rozjezd svého podnikání bez toho, aby jste museli doložit daňové přiznání. Máme produkty u kterých je možné odložit si první splátky o několik měsíců a úrokové sazby začínají na 8 procentech.
 • Firemní úvěr: Potřebujete peníze do své firmy? Doložte pouze poslední daňové přiznání a my Vám zajistíme prostředky u nichž nemusíte dokládat účel.
 • Investiční firemní úvěr: Využívá se k financování investičních potřeb klienta. Předmětem úvěrování jsou nemovitosti, stavby, stroje a zařízení, nákup cenných papírů a další investice. Jedná se o účelový termínovaný úvěr se stanoveným plánem čerpání a splácení.
 • Překlenovací úvěr: Dostali jste se do potíží díky špatné platební morálce vašich partnerů nebo prostě jen tím, že zboží nejde tak na odbyt? Nebo je výhodné právě teď nakoupit materiál či služby? Obojí může řešit překlenovací úvěr.
 • Dodavatelský úvěr: Pro klienty veřejného sektru nabížíme moderní způsob financování investičních projektů formou realizace komplexní dodávky stavby či technologie se zajištěným financováním a následným odkupem pohledávek.
 • Hypoteční úvěr pro právnické osoby: Jedná se o dluhodobý účelový úvěr k financování investic do nemovitostí. Doba splatnosti může být až 20 let a je zpravidla poskytován s pevnou úrokovou sazbou stanovenou na 1 rok nebo 5 let. Úvěr je splácen formou pevných pravidelných měsíčních splátek nebo na základě individuálního splátkového kalendáře. Lze jej poskytnout jen do výše 70 % hodnoty nemovitosti stanovené bankou na základě znaleckého ocenění.
 • Firemní kontokorent: Umožní Vám mít finanční prostředky stále po ruce, když je potřebujete. Umíme Vám ho zajistit pouze s doložením posledního daňového přiznání.
 • Úvěr pro bytová družstva a společenství vlastníků: Využívá se k financování investičních potřeb klienta. Předmětem úvěrování jsou zejména opravy, rekonstrukce a modernizace bytových domů. Jedná se o účelový úvěr se stanoveným plánem čerpání a splácení. Investiční úvěr lze poskytnout až do výše 100% celkových projektových nákladů.

 

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu