Naši milí partneři

Business-partners-2

Proč slovíčko "milí" v nadpisu? Protože bez nich bychom nebyli nic a oni bez nás a nám podobným také ne. Celý byznys je ve své podstatě založený na partnerství. A našimi nejcennějšími partnery jste pro nás Vy, naši klienti. 

 

Abychom mohli naplnit Vaše přání a pomoci ke splnění Vašich snů, vybrali jsme ty nejlepší partnery z řad finančních a investičních domů a institucí, pojišťoven, energetických firem, atd.

 


S kým spolupracujeme?

- Se 13 bankami operujícími na českém trhu. Konkrétně s Komerční bankou, Českou spořitelnou, ČSOB, Equa bank, Moneta Money bank, Hypotéční bankou,  Expobank CZ, mBank, Oberbank, Raiffeisen bank, Unicredit bank, Sberbank a Wüstenrot.

- S nebakovními společnostmi, konkrétně s těmito firmami: Akcenta, Acema, TGI Money, SD ANO, Triangl, Vita Credit, Kolio corporation, Adol a Capital Star.

- S těmito investičními společnostmi a fondy: Atlantic, Axa fondy, ČP invest, Conseq, Cyrrus, Pioneer, J&T banka, WMS, Ekka gold.a SD ANO.

- Se 16 pojišťovnami, konkrétně: Slavia, Aegon, Allianz, MetLife, AXA, Česká pojišťovna, ČPP, ČSOB pojišťovna, Generali, Nazionale Nederlanden, Kooperativa, Pojišťovna České spořitelny, Wüstenrot, Uniqa, KB pojišťovna a ERGO

- S poskytovateli energií: EPET, Centropol energy, Moravské naftové doly, Comfort Energy, Armex Energy, Amper Market, Right Power a X energie.

- Se stavebními spořitelnami a investičními fondy, konkrétně s těmito firmami: Wüstenrot, Allinaz, Conseq, Nazionale Nederlanden, KB penzijní společnost, Penzijní společnost České posřitelny a Penzijní společnost České pojišťovny.

- S mnoha dalšími firmami a podnikateli. Proč? Abychom byli schopní Vám v každém okamžiku nabídnout neoptimálnější variantu řešení Vašeho problému, zajištění investice či financování Vašeho projektu.

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu