Ochráníme Vaši peněženku

Jak to uděláme? není to jen reklamní trik?


Ne, není. A jak to uděláme? Ve stručnosti takto: Zajistíme udržení vašich příjmů v případě nenadálých a rizikových situacích jako je nemoc, úraz či ztráta zaměstnání. Stejně tak zajistíme i Váš majetek. A opět zní otázka - jak? Vhodným výběrem a kombinací pojištění a spoření. Možná je to s podivem, ale většina lidí má nevhodně nastavené pojištění a často i neefektivní spoření. Buď platí zbytečně moc nebo naopak nemají pokryta všechna rizika, spoří tak, že efekt je nula nebo blízký nule. A hlavně si myslí, že když jednou uzavřou nějakou pojistlku či spoření, tak to stačí a nemusí se o věc dále starat. Opak je však pravdou. Pojištění i spoření, stejně jako materiální věci, podléhají zubu času a je třeba je pravidelně kontrolovat, starat se o ně a zefektivňovat je. Minimálně jednou ročně by se měla udělat revize, zhodnotit čeho se dosáhlo, zda není vhodné změnit parametry a strukturu pojištění a zda se neobjevily efektivnější nástroje ke spoření.


Důležité je také budování majetku, tedy především toho dlouhodobého. A opět - jak? Pro každého z nás je dlouhodobý majetek především bydlení, tedy dům či byt. Ať už vlastní máte nebo k němu směřujete. S tím je však spojeno mnoho starostí. A od toho jsme tady my abychom Vás jich zbavili. Navrhneme Vám optimální způsob financování či refinancování, pokud se chystáte stavět či rekonstruovat. Usnadníme Vaši cestu k budování majetku tím, že Vám pomůžeme zajistit nejúspornější řešení energií, topení, spotřeby vody a volání. Nenechte svoje peníze utíkat!


Patříte k těm šťastným, kteří již majetek mají? Nechcete být stejní jako tisíce lidí jimž leží ladem na účtech miliardy korun a pomalu ztrácí hodnotu, namísto toho aby vydělávaly? Pomůžeme Vám. Zkombinujeme investování a spoření, sestavíme Vám portfolio investic přesně na míru, tak aby odpovídalo Vašemu naturelu. Jste hráč nebo spíše opatrný investor? Potřeby a očekávání každého člověka i každé rodiny se liší. A my Vám pomůžeme naplnit ta Vaše.

Csm_ovb_beratungsdreieck_cz_18834f0d6a


A NA CO KLADEME NEJVĚTŠÍ DŮRAZ? na nalezení nejlepší cesty k naplnění vašich přání!

int(1)

Novinky

Kontaktujte nás

!FIRMA

Hhjhsajfhhsadf 123
Hhjhsafjhhj 123 45

E-mail: !EMAIL
Tel.: !TELEFON


Zvětšit mapu